Vienna House Diplomat Prague

Tento hotel má výbornou polohu. Leží na trase z letiště do centra Prahy. Nabízí obrovské množství pokojů a konferenčních místností, což z něj činí zkrátka ideál pro velké konference, ale i jiné aktivity. Celý hotel prošel v roce 2019 kompletní renovací vnitřních prostor. Skvělý servis za příjemnou cenu? To je Vienna House Diplomat!

Vienna House Diplomat je typický konferenční hotel. Má 22 zasedacích místností různých velikostí, s celkovou kapacitou až 1 260 hostů. Všechny zasedací místnosti jsou umístěny na jednom podlaží, kromě jedné podkrovní místnosti (která má přístup na střešní terasu). Hotel nabízí veškeré standardní AV vybavení včetně špičkové edge blending technologie.

Všech 400 pokojů je vybaveno moderním nábytkem a je rozděleno do několika kategorií, od standardních pokojů po apartmá. Hotel se zaměřuje na moderní gastronomii, kde je veškeré jídlo připravováno z kvalitních surovin lokálních farmářů.

Vienna House Diplomat Prague je tím pravým hotelem pro jakoukoli velikost akce. Zaměstnanci jsou přátelští, moderní a flexibilní, sledují nejnovější trendy v oblasti gastronomie, AV a konferenčních řešení. Pokud jste vyznavači zdravotního životního stylu, ředitel hotelu vás vezme na ranní běh Prahou. Pokud hledáte klidnější aktivitu, obchodní ředitel pro vás uspořádá lekci jógy. Vienna House Diplomat Prague je skutečným domovem pro vaši konferenci v Praze.

Klasifikace: 4 * hotel
Počet pokojů: 400
Počet zasedacích místností: 22

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!