Ice Stock - netradiční teambuilding

Ice Stock - netradiční teambuilding

Hledáte teambuilding aktivity? Ice Stock je ten pravý team building při kterém si užijete moře zábavy! Ice stock je sport, který baví celý svět a je lehce podobný známějšímu curlingu. Hráči posílají kameny po ledové ploše tak, aby je umístili co nejblíže danému cíli zvanému daube.

Hráči jsou rozděleni do týmů, které soupeří proti sobě, s cílem získat co největší počet bodů.

Na Ice Stocku je fajn, že ho můžete hrát kdykoliv, v jakémkoli ročním období. Zabaví se u něj malé skupinky, ale i velké „grupy“ až do 160 osob. Zkrátka je to teambuilding, u kterého se nebudete nudit. Užijete si skvělou zábavu, špetku strategie a moře týmové spolupráce.

Ice Stock – trocha teorie nikoho nezabije

Nejdříve v hokejové hale rozdělíme účastníky do jednotlivých týmů. Zkušený moderátor pak uvítá hráče na ledě a vysvětlí pravidla hry Ice Stock spolu s názornou ukázkou. Protože kotouč něco váží a na ledovém povrchu se chová po svém, je třeba aby si ho každý hráč nejdříve vyzkoušel. Proto každé z družstev odehraje jedno zkušební kolo. Každý tým se skládá ze 4 hráčů, každý z hráčů pak má k dispozici jeden kotouč. Kotouče jsou rozděleny podle barev, tak aby bylo snadné je na hrací ploše dobře rozlišit. První hody jsou jasné. Jsou vrženy směrem k cíli. Během třetího hodu, se ale již většinou začíná taktizovat a každý tým vymýšlí tu pravou herní strategii - zda poslat kámen, co nejblíže danému cíli nebo posunout svým kamenem kotouč soupeře co nejdále od mety. Jen je nutné počítat s tím, že i soupeř se bude snažit víceméně o to samé. Závěry hry bývají pěkně dramatické v tom dobrém slova smyslu. Nadšení ze hry, týmová spolupráce a týmový duch vždy zvítězí.

A teď trocha počtů. Proti sobě soupeří vždy dvě družstva, hrající v jedné řadě a atakující společnou metu. Na ledovou plochu se najednou vejde 10 řad, to znamená 20 týmů po 4 hráčích. A jestli dobře počítáme, tak ve stejný čas může hrát nejvíce 80 osob. Ale vůbec nevadí, když se vaší akce zúčastní vyšší počet hostů. I to umíme a přizpůsobíme tomu logistiku hry. Každá hra je poměrně svižná a s ohledem na zvolenou týmovou strategii trvá zhruba 5–10 minut. Po každé hře můžeme vyměnit družstva z ledové plochy za týmy čekající a fandící mimo kluziště. Jednoduše řečeno, hru si může zahrát až 40 družstev se 160 hráči.

Ice Stock je jedinečná zábava pro každý teambuilding

Ice Stock je zábavnou teambuildingovou aktivitou. V průběhu 90 minut se seznámíte s pravidly, odehrajete zkušební kolo a vychutnáte si nezapomenutelný zážitek z hry plný emocí. Ice Stock je ideálním pro každého, bez ohledu na pohlaví a věkovou kategorii. Hráči stojí při hodu kamenem na protiskluzových kobercích, které zajišťují bezpečnost hry na ledové ploše. Ice Stock je snadnou, ale vzrušující hrou plnou napětí, která přesto udrží vaše hosty v jejich komfortní zóně. A o tom ten správný teambuilding je.

Ice Stock se hraje na zimním stadionu, kde je chladno a teplota se pohybuje kolem 2-4 stupňů Celsia. Proto ideálním oblečením je určitě zimní bunda a kvalitní sportovní obuv.

Zaujala vás naše nabídka aktivity Ice Stock i další služby, které nabízíme? Pak stačí kliknou níže a dozvíte se více…

Pár důvodů, proč si vybrat Ice Stock teambuilding

  • Ice Stock je skvělá hra, která vás pobaví
  • Češi jsou milovníci ledních sportů, tak proč ne právě Ice Stock?
  • Zimní stadion najdete snad v každém městě napříč republikou
  • Ice Stock je originální a neotřelá aktivita pro váš teambuilding
  • Sportovní zábava, která s lehkostí protáhne vaše tělo