Ice Stock Prague - něco o nás

Ice Stock Prague - něco o nás

Jsme nadšení milovníci teambuildingových aktivit, kreativci firemních akcí, pozorní posluchači a precizní organizátoři. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2008 a máme za sebou spoustu úspěšných akcí a spokojených klientů. Připravovat teambuildingy, firemní akce, konference a incentivní programy je naše vášeň.

Za vznikem naší eventové a teambuildingové agentury stojí Martin Limberský, jednatel a majitel společnosti. Martin pracoval dlouhá léta jako zástupce ředitele jedné z nejznámějších cateringových společností v České republice. Poradil si se spoustou akcí a nejvíc se asi zapotil při organizaci gala večeře pro 4 500 osob. Po úspěchu této akce se rozhodl posunout se zase o krok dál a čelit novým výzvám.

Naše agentura je na trhu již od roku 2008 a od té doby pro vás nabízíme širokou škálu služeb v oblasti konferenčního, eventového a incentivního segmentu.

Proč právě Ice Stock?

Požadavky organizátorů na firemní akce jsou většinou podobné. Převážná většina z nich hledá neotřelou teambuildingovou aktivitu pro co nejširší publikum. Z nepřeberného množství nabízených aktivit vyčnívá jedna, která se díky své jedinečnosti stala na eventovém trhu bestselerem.

Snadno uchopitelné zadání, potěšení ze hry, udržení účastníků v komfortní zóně, prolomení případných bariér mezi hosty, to jsou po řadu let nasbírané požadavky našich klientů.

Během posledních 10 let jsme zrealizovali spoustu teambuildingových aktivit. Tou nejpopulárnější a nejžádanější z nich byl a stále je Ice Stock. Máme ho rádi my i naši klienti tak, že se pro nás stál více než jen pouhou sportovní hrou.

Jsme ta správná volba

Staňte se hostem na své vlastní akci a užijte si teambuildingový zážitek opravdu naplno. Jsme renomovaní organizátoři, kteří úspěšně zvládli nejednu firemní akci.

Jsme profesionálové, na které se můžete spolehnout. Lokální trh známe jak své boty a při plánování akcí jdeme i do toho nejmenšího detailu. Nenecháme vás ve štychu a teambuildingy zajistíme kompletně včetně dalších služeb (přeprava osob, stravování, ubytování, audiovizuální technika, odměny pro vítěze atd.).

Přinášíme zábavnou, vzrušující a strategickou hru, kde se bude bavit celý tým.

Vytváříme akce plné nezapomenutelných zážitků, emocí a úsměvů.

Martin Limberský, Jirka Kubart a celý Ice Stock tým