Lokality pro firemní akce

Troja Chateau Prague - venue for exclusive events

Z vlastní zkušenosti víme, že základem každé nezapomenutelné akce je správný výběr vhodné lokality. V rámci České republiky je k dispozici nepřeberné množství eventových lokalit, mezi které se řadí nejen notoricky známá místa, ale také skryté a unikátní lokace čekající na své objevení.

Ať už je vaší volbou historická budova, industriální prostor, moderní stylová lokalita, párty klub či jakékoli jiné nekonvenční místo, naším cílem je vždy přesně vyhovět vašim požadavkům. Je pro vás v rámci výběru stěžejní velikost místnosti, výška stropu, dopravní dostupnost či denní světlo? Pak pro vás rádi najdeme ideální eventový prostor přesně podle vašich představ.

Každý firemní event je jedinečný. Mnohdy je jeho organizace pěkná výzva, jak pro vás, tak pro eventovou agenturu. Na webech najdete širokou nabídku možností. My v Prague Events nabízíme osobní a letité zkušenosti s danou lokalitou, kterou vám můžeme v rámci organizace akce zprostředkovat.

Je jasné, že výběr lokality pro firemní akci je to nejdůležitější. Proto jsme tu my a naše zkušenosti, o které se s vámi podělíme. Zaslání fotografií spolu s video prohlídkou zvolené lokality je pro nás samozřejmostí.

Je opravdu z čeho vybírat. Máme pro vás připraveny desítky lokalit. Níže si můžete prohlédnout ty nejoblíbenější z nich.