Muzeum MHD v Praze

Budova muzea, dříve vozovna a opravna tramvají, byla postavena pro pražskou veřejnou dopravu v roce 1909. Tehdy se v Praze stále častěji objevovaly elektrické tramvaje. Po roce 1992 vozovna dosloužila a stalo se z ní muzeum a byla vyhlášena národní technickou památkou.

Muzeum MHD v Praze se skládá z jedné velké místnosti, která stále slouží jako vozovna pro historické tramvaje. Praha má jednu z největších sbírek historických tramvají na světě. Tramvaje jsou stále udržovány ve skvělém stavu a lze je využít jako způsob dopravy na jakoukoli akci v Praze. A jak taková akce v muzeu vypadá? Nejprve vyzvedneme hosty v hotelu, pak se svezeme 20 – 30 minut historickou tramvají centrem Prahy až do vozovny. Tady na vás již čeká ten správný tramvajácký zážitek. Hudba, světla, výtečné občerstvení, to vše v atmosféře historických vozů, které vás svojí sympatickou krásou uchvátí!

Styl: průmyslový
Kapacita největší místnosti: Až 300 hostů na servírovanou večeři
Jiné: Jedna hlavní místnost. Historické tramvaje mohou být použity k přivádění hostů na místo konání, ale také jako dekorace v místnosti. Ideální místo pro slavnostní večeře, konference a uvedení produktů na trh.

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!