Lindner Hotel Prague Castle

Lindner Hotel Prague Castle je součástí německého hotelového řetězce. Nachází se ve velmi klidné oblasti hned vedle Strahovského kláštera a jen pár kroků od Pražského hradu. Hotel se zaměřuje na ubytování a konference pro menší a středně velké skupiny.

Hotel nabízí 138 pokojů. Některé z nich mají ještě původní dřevěné stropy ze 16. století. Výhledy na Strahovský klášter jsou příjemnou součástí hotelu.

Hotel nabízí zasedací místnost s maximální kapacitou 200 hostů. Samozřejmostí je denní světlo a v případě potřeby ji lze rozdělit na dvě menší místnosti. V hotelu jsou k dispozici další dvě oddělené místnosti. Z našich zkušeností jsou pro tento hotel ideální skupiny o počtu 70 - 100 hostů. S největší pravděpodobností bude takto početná skupina i jedinou skupinou v hotelu.

Lindner Hotel Prague Castle disponuje krásnými venkovními prostory, které lze využít pro letní grilování nebo třeba pro úvodní přípitek či recepci. Pokud byste chtěli vaši konferenci doplnit odpolední aktivitou, doporučujeme unikátní návštěvu Strahovské klášterní knihovny. A po návštěvě je to jen kousek pěšky do restaurace Villa Richter, kde večeře bude exkluzivním uzavřením celého dne.

Klasifikace: 4 * hotel
Počet pokojů: 138
Počet zasedacích místností: 4

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!