The Machine/Stroj

Co takhle teambuilding, kde jednotlivé týmy pracují na svých vlastních úkolech a nakonec všechny týmy dohromady na společném cíli? To je The Machine/Stroj.

Stroj je ideální vnitřní teambuildingovou aktivitou, kde je omezený prostor. Proto je vhodný i do zasedací místnosti hotelu či do jakékoliv jiného vnitřního prostoru. Naši kolegové vám poskytnou krátké vysvětlení včetně pokynů a pravidel. Poté se vytvoří týmy po pěti a každý tým dostane sadu rekvizit, kterou použije pro svou část dráhy.

Malý míček musí projít trať bez zastavení.

Začátek a konec trati každého týmu se musí spojit s tratí dalšího týmu.
Vypadá to jako snadná věc, ale týmy stráví v průměru 1,5 hodiny stavěním svých jedinečných cest. Nezapomeňte, že selhání jednoho týmu znamená selhání celé skupiny! Jinými slovy, míček musí projet hladce celou tratí!

Vždycky chceme, aby týmy byly co nejvíce kreativní, proto jim poskytujeme různé rekvizity pro stavbu tratí. Mohou to být kousky dřeva, pálky na ping pong, lana, trubky, vysoušeče vlasů, kladiva, hřebíky, lepidlo, karton atd..

Nakonec jsou všechny trati spojeny do jedné dlouhé dráhy. Atmosféra houstne, protože každý chce vidět, jak se míč pohybuje bez zastavení! V závislosti na počtu týmů a délce trati se může míč pohybovat od 20 do 120 sekund. Kutálí se nahoru a dolů, doleva a doprava, tam a zpět, skrz výtahy a houpačky … dokud se nedokutálí do cíle. Když se tak stane, je nadšení celé skupiny obrovské. A je čas slavit!

Tento teambuilding je technická, kognitivní činnost vhodná pro jakoukoli skupinu při konferencích či jiných aktivitách. Obvykle to trvá dohromady asi 2–3 hodiny, včetně úvodu, vlastního stavění, závěrečné cesty míče a následující oslavy. The Machine/Stroj má skvělou schopnost odhalit skryté talenty členů vašeho týmu a samozřejmě, pokud všechny týmy spolu fungují dobře, funguje dobře i celá společnost!

Máte dotaz?

Konktaktujte nás! A začněme plánovat váš teambuilding v Praze.

Kontaktujte nás!