Team Cooking Challenge

Jakákoliv aktivita spojená s přípravou jídla je vždy zaručeně úspěšná! Obzvláště pokud jídlo připravujete přímo vy! Team Cooking Challenge je skvělou teambuildingovou aktivitou pro každého. Je to aktivita, která uvolní vaše chuťové pohárky a budete na ní dlouho vzpomínat.

Klíčem k takové úspěšné akci je především nalezení profesionální studiové kuchyně a týmu kuchařů, kteří vědí, jak naučit své hosty ovládat kulinářské umění.

Pracujeme s několika kuchařskými studii v Praze, což nám umožňuje vždy vybrat to, které se pro danou akci nejlépe hodí. V Praze jsou studia, která jsou ideální pro menší skupiny (20–25 hostů), a jiná, která pojmou až 130 hostů. Nabídka je opravdu široká. Záleží jen na vás, zda chcete vařit s hvězdným michelinským šéfkuchařem nebo raději s televizní celebritou. Náš tým je plný nadšenců pro gastronomii, a tak i pro nás je důležité vám vybrat to pravé studio.

Team Cooking Challenge začíná welcome drinkem a krátkým úvodem. Poté jsou vytvořeny týmy s 5 - 10 hosty, přičemž každému týmu je přidělen profesionální kuchař, který ho provede celým kurzem.

Každému týmu bude přidělen recept včetně všech ingrediencí. Týmy mají několik hodin na přípravu jídla. Během vaření je čas i na ochutnávku a spárování vín s připravovanými pokrmy a zábavné hry jako je slepá degustace, bramborová slupka nebo krájení cibule. Žádný strach, na každého se dostane. Každý tým uvaří dostatek jídla, tak aby i ostatní mohly ochutnávat. Výběr témat kurzů je plně na vás a je pečlivě předem vybrán.

Jakmile se Team Cooking Challenge chýlí do finále, začíná ten pravý „food festival“. Každý má šanci ochutnat to, co ostatní týmy připravily. To vše skvěle doplní profesionální someliér se svou nabídkou vín.  

Team Cooking Challenge se doporučuje dopoledne, kdy si připravíte oběd nebo v podvečer, kdy si nachystáte báječnou večeři. Někdy se večeře tak vyvede, že pomalu přejde v nekonečnou party s dobrým vínem a třeba i tancem a DJem.

Máte dotaz?

Konktaktujte nás! A začněme plánovat váš teambuilding v Praze.

Kontaktujte nás!