Honba za pokladem

Honba za pokladem je outdoorová aktivita, u které objevíte tajemství historické Prahy. Vaše týmy mají dvě hodiny na vzájemnou spolupráci, objevování Prahy a získání co nejvíce bodů na vítězství!

Na začátku vytvoříme týmy. Standardní tým má přibližně 5 - 7 hostů, což je ideální pro týmovou spolupráci. Vysvětlíme pravidla a poskytneme všechny potřebné materiály.  

Příběh je o slavném českém králi, který vládl celé zemi. Byl to šťastný král, než jednoho dne ztratil předmět, který miloval. Všichni královo poradci ho začali hledat, ale neměli štěstí. Jednoho dne ke králi přišla stará žena a řekla mu, že ví, kde je ten předmět. Nakreslila mu mapu s různými místy ve městě, kde se skrývaly indicie. Návštěvou všech těchto míst a nalezením nápověd, najde král svůj ztracený předmět.

Každý tým obdrží repliku staré mapy Prahy, bodovací listinu a pravidla hry. Týmy musí v daném čase navštívit, co nejvíce na mapě označených míst. Na každém místě musí týmy pořídit skupinovou fotografii a vyřešit hádanku, aby získali další body. Na mapě je pak umístěno i několik bonusových úkolů s bonusovými body.

Týmy taktizují a tvoří vlastní strategii, aby v daném čase našli, co nejvíce míst. Na každém místě bude týmům přidělen úkol. Je jenom na něm, aby si mezi sebou zvolili vedoucího, který bude zapisovat odpovědi a dalšího člena zodpovědného za skupinové fotky. Týmy se po Praze pohybují samostatně.

Honba za pokladem je skvělá teambuildingová aktivita, která hosty zavede do skrytých koutů Prahy. Lov pokladu trvá obvykle dvě hodiny a zahrnuje 10 míst. Začíná v hotelu a končí v restauraci, kde se body sečtou. Každý tým je poměrně malý, tak aby se všichni členové týmu mohli zapojit.

Hra je ideální pro skupiny 20 a více osob. Pokud má o tento teambuilding zájem větší skupina, vytvoříme několik verzí map, aby se týmy vzájemně nepotkávaly. Máme úspěšně za sebou tuto hru i se skupinkou o 650 hostech!

Máte dotaz?

Konktaktujte nás! A začněme plánovat váš teambuilding v Praze.

Kontaktujte nás!