City Hunt na elektrických skútrech

Chcete objevovat Prahu s trochou vzrušení? Už vás nebaví poslouchat průvodce a dáváte přednost aktivnějšímu přístupu k poznávání města? Pak je tu pro vás City Hunt na elektrických skútrech!

Elektrické skútry jsou v dnešní době více než in! Snadno se na nich jezdí, maximální rychlost je omezena na 25 km/h. Plně nabitá baterie vydrží přibližně tři hodiny, což je více než dost pro vydatný teambuilding v Praze. Elektrické skútry jsou konstruovány pro přepravu osoby s maximální hmotností 110 kg.

Na začátku každé vyjížďky provádíme krátké tréninkové jízdy, které trvají 5 - 10 minut. Každý dostane bezpečnostní instruktáž, helmu a láhev neperlivé vody. Skupiny se vytvoří buď náhodně nebo podle vašich preferencí. Každá skupina si vyjede s profesionálním průvodcem po předem naplánované trase. Průvodce dohlédne na bezpečnost všech jeho svěřenců.

Elektrické skútry mohou jezdit v Praze téměř kdekoliv. Trasa celé vyjížďky je vždy pečlivě naplánovaná dle vašich potřeb či lokace vašeho hotelu. Vždy do ní zahrnujeme známá místa a pro potěšení všech hostů i místa, která jsou pro turisty skrytá, ale jsou poblíž trasy. Typický City Hunt má ve městě asi 15 zastávek.

Jakmile jsou všechny skupiny připraveny nasednout na elektrické skútry, kromě pokynů všichni dostanou i mapu města. Týmy musí sledovat mapu a najít místa označená na mapě. Na každém místě musí tým odpovědět na několik jednoduchých otázek. Odpovědí na otázku zjistí některá zajímavá fakta o tom, kde jsou, a získají body. Na některých místech je připravena bonusová aktivita za extra body. Aby byla celá aktivita atraktivnější, můžeme do City Hunt přidat pár zastaveníček u českých kulinářských specialit (např. chlebíčky, domácí klobásy nebo sladké buchty).

Týmy mají obvykle 2,5 hodiny na to, aby si prohlédly město, užívaly si City Hunt a řídily své elektrické skútry. City Hunt vám umožní poznat daleko větší část Prahy, než byste zvládli pěšky. Tato aktivita je vhodná po celý rok.

Máte dotaz?

Konktaktujte nás! A začněme plánovat váš teambuilding v Praze.

Kontaktujte nás!