Nacházíte se:

Špejle

Špejle je bistro, které milují Pražané i turisté. Možná i proto, že tu najdete ikonu české gastronomie – chlebíček. Všechna jídla zde podávaná najdete napíchnutá na špejli!

Ve Špejli se vyrábějí chlebíčky v luxusním stylu. Najdete zde desítky variant této české speciality. Kromě studeného bufetu si můžete vybrat ze standardních teplých jídel a sladké nabídky. Vše je vydáváno samoobslužně, v malých porcích, tak abyste zvládli ochutnávat, ochutnávat a zase ochutnávat! Je to jednoduché, chodíte si pro jídlo, tak dlouho, dokud máte chuť, jen nezapomeňte dát každou špejli z ochutnaného jídla do šálku na stole. Špejle vám potom pěkně spočítají! 

Bistro Špejle má tři propojené místnosti s vysokými nebo nízkými stoly a židlemi. Celková kapacita je přibližně 100 hostů. Bistro je velmi moderní a svěží. Vše inovativní zde není cizí. Bistro je ideální pro ty, kteří hledají lehký oběd nebo večeři. Často ho doporučujeme jako součást skupinové aktivity v centru Prahy nebo před jakýmkoliv teambuildingem na posilněnou.  

Styl: Neformální
Celková kapacita: Přibližně 100 míst
Ostatní: 3 místnosti, samoobslužný bufet

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!