Nacházíte se:

Soho

Soho je moderní, trendy restaurace, která pravidelně přitahuje organizátory firemních akcí a večírků. Soho se nachází v klidnější rezidenční čtvrti Prahy, s výhledem na nábřeží. Restaurace je snadno dostupná jakýmkoli autobusem nebo historickou tramvají, která může zastavit přímo před restaurací.

Soho je ideálním místem pro skupiny až do 200 hostů. Poskytuje dva jídelní prostory, z nichž si můžete vybrat, v závislosti na druhu akce, kterou pořádáte. Večeře formou bufetu je hračka pro 200 hostů, pokud preferujete klasickou servírovanou večeři, tak maximální počet hostů je 100.

Vstupní prostory restaurace se často používají k welcome drinku. Zimní zahrada je hlavní jídelnou. K dispozici je i venkovní terasa, která je spojená se zimní zahradou a která je příjemným místem v každém ročním období. Soho si zakládá na designovém interiéru. Téměř každá židle u stolu je od jiného designéra. Ve vstupní prostorách můžete odpočívat ve velkých pohovkách, které lze také oddělit a vytvořit z nich soukromá místa na malé akce či jednání. Neexistuje žádné omezení hluku, takže pokud by se z vaší večeře stala taneční party, žádný problém. Soho je tou pravou volbou!

Styl: Fine dining
Celková kapacita: 100 míst v zimní zahradě na servírovanou večeři. 200 hostů na bufetovou party ve dvou místnostech
Ostatní: Vynikající restaurace pro různé akce a firemní večírky. Moderní design s barevnými LED světly

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!