Nacházíte se:

Oblaca

Baví vás jídlo s výhledem? Pak je Oblaca ideální restaurací pro vás! Název Oblaca proto, protože tady budete stolovat 66 metrů nad zemí. Restaurace je součástí proslulé Žižkovské televizní věže, kterou můžete spatřit v Praze odkudkoli. Kulinářský zážitek v Oblaca nabízí neuvěřitelný výhled na celé město a okolí.

Restaurace má šmrnc a zakládá si na moderním interiéru. Kromě restaurace najdeme v objektu věže elegantní kavárnu a koktejlový bar. Všechny tři provozy jsou spolu propojeny otevřeným prostorem.

Restaurace má kapacitu maximálně 55 míst, přičemž všechna místa vám zaručí neskutečný výhled na celou Prahu. Pokud je vaše skupina větší, můžeme rozdělit hosty do dvou částí na stejném patře. V tomto případě by se v Oblace obsloužilo až 100 hostů. A na co určitě nezapomenout? Nechat si namíchat drink v sousedním baru.

Pokud chcete zažít kromě skvělého jídla ještě něco navíc, doporučujeme návštěvu Observatoře. Ta je umístěna téměř 100 metrů nad zemí a můžete z ní pozorovat Prahu v celé své kráse. Najdete v ní tři tematicky odlišné „kapsle“, kde každá z nich je obrácena do jiné části města. Můžete si zde užít chvilku před večeří nebo jako přestávku během aktivit.
Poznejte Prahu z jiné perspektivy!

Styl: Neformální fine dining
Celková kapacita: 55 míst v jedné místnosti nebo 100 míst ve dvou místnostech
Ostatní: Jedna z nejvyšších restaurací v Praze. Vynikající kombinace zážitku se stolováním s úžasným výhledem a moderním designem

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!