Procházka Prahou

Prohlídka Prahou je jednoduchá, ale vysoce efektní forma teambuildingu či aktivity. Doporučujeme ji pro hosty, kteří právě dorazili do Prahy a chtějí se v Praze zorientovat a vidět z ní to nej. Prohlídka je zcela flexibilní, pokud jde o čas i trasu. Vše záleží jen a jen na vás.

Konferencí a firemních akcí se často účastní hosté přijíždějící do Prahy z celého světa. Někteří hosté mohou přijet den před konferencí, zatímco jiní dorazí na poslední chvíli. Proto každý organizátor přemýšlí o tom, jak využít každou minutu pobytu hostů v Praze. A chcete-li aby vaše konference byla pro hosty nezapomenutelná, vždy do ní zahrňte i trochu odpočinku či zábavy.

Prohlídka města probíhá většinou ještě před zahájením konference či jiné akce. Začínáme v hotelu, kde máme přehled, kdo z hostů již dorazil. Na prohlídce je skvělé, že je absolutně flexibilní, a vždy se dá přizpůsobit dané situaci. Jakmile se všichni hosté setkají, průvodce jim představí trasu procházky. V závislosti na tom, kde se hotel v Praze nachází, zahrnuje pěší prohlídka obvykle místa jako je Staroměstské náměstí, Karlův most, Pražský hrad a mnoho dalších. Tato prohlídka je takovým krátkým úvodem do Prahy, ale také skvělou příležitostí, kdy se hosté navzájem mohou více poznat.

Jste připraveni na procházku Prahou? Skvělé! Spojte se s námi a my se s vámi podělíme o naše tipy a triky, jak na to.

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!