Plavba po Vltavě

Byl by hřích být v Praze a nevyplout si lodí po Vltavě. Řeku křižuje plno velkých či malých lodí, které vás provezou tím nejkrásnějším, co Praha nabízí. Karlův most, Pražský hrad, Staré město. Nádhera! Ale pozor, ne každá loď je zavedená na týmové akce, a ne každá loď poskytuje stejnou úroveň služeb. My máme zkušenosti a víme jak na to. Doporučíme vám loď, která vaší skupině, vaší akci bude nejvíce vyhovovat.

Plavba po Vltavě je skvělý způsob, jak vidět a zažít historické centrum trochu jinak, ale také je to úžasná aktivita pro váš teambuilding. Většina lodí kotví přímo v historickém centru města a plavba po řece trvá většinou hodinu, během níž uvidíte ty největší perly naší historie. A to chce vidět každý!

Poplujete pod slavným Karlovým mostem a podél ostrova Kampa, uvidíte vládní budovy, koncertní sál Rudolfinum a mnoho dalších historických budov jako je Pražský hrad, Metronom, Petřínskou věž či Národní divadlo.

Pokud je vaše skupina menší a chcete opravdu něco originálního. Máme skvělé řešení. Nabízíme dřevěné lodě s kapacitou až 32 hostů. Tyto čluny jsou jedinečné tím, že se dostanou i do těch koutů, kam jiné lodě nemohou. Pokud má vaše skupina 100 hostů nebo dokonce 300 hostů i to není problém. Nabízíme nejmodernější lodě se skleněnými střechami, které se mohou za hezkého počasí sklopit. Pak se tyto lodě jednoduše změní na otevřené paluby, což je v horkých letních měsících k nezaplacení.

Plavby lodí můžete zahrnout do svých teambuildingů, konferencí či jiných akcí v jakoukoliv denní dobu. Skvěle fungují dopoledne i odpoledne. Večerní plavba se pak nabízí jako jedinečný předkrm před naplánovanou večeří, kdekoliv v historickém centru. Aby plavba byla dokonalá, můžeme přidat turistického průvodce nebo třeba i živou kapelu. Hodinová plavba je tak akorát a může začít a končit na obou březích Vltavy, tak aby vám to hezky navazovalo na další akci či oběd nebo večeři.

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!