Ochutnávka piva

Asi všichni víme, že Češi jsou největšími spotřebiteli piva na hlavu na světe. Plzeňské pivo, které má svou tradici a je uznávaným stylem vaření piva, využívá mnoho pivovarů na světě. Pokud se chcete dozvědět něco málo o historii a kultuře českého piva, na které jsme tak hrdí, pak je ochutnávka piva to pravé pro vaši firemní akci.

Ochutnávka piva zní jako zábava pro někoho, kdo je velkým fanouškem piva, ale chyba lávky! Čas, kdy pivo bylo jen hořkou tekutinou podávanou v hospodách, je dávno pryč. V dnešní době je pivo vědou a vášní zároveň. Je to harmonie různých chutí a vůle dodávat na trh nápoj se skutečným příběhem.  

Ochutnávky piva se mohou konat kdekoli - v zasedací místnosti hotelu, v restauraci nebo na soukromém pronajatém místě. Ochutnávka piva se obvykle organizuje jako součást vaší odpolední skupinové aktivity nebo před večeří. V rámci ochutnávky piva poskytujeme veškeré potřebné vybavení (včetně sklenic a piva), které dopravíme na vámi vybrané místo.

Ochutnávka piva není o opití hostů! Během 60 - 90 minut otestujete přibližně 10 opravdu malých vzorků piva. Takže žádný strach. Na zahnání žízně, každý ochutná tradiční velikost plzeňského piva.

Nadšený průvodce vám poví vše o původu, chuti, barvě a vůni každého vzorku. A pozor ochutnáváme pouze vzorky, které se vaří v minipivovarech na území České republiky.

Pokud chcete, aby ochutnávka piva byla více interaktivní, můžeme připravit „slepou“ degustaci. Schválně, uhodnete, jaký druh zrovna koštujete? Ležák, IPu nebo tmavé pivo?

Když se to hodí, můžeme ochutnávku včlenit jako doplňující program při večeři. Nebo můžeme vytvořit přímo „pivní párovou večeři“, kde každý chod večeře bude podáván s jiným druhem piva, který vybere přímo náš mistr sládek.

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!