Skupinová přeprava osob

Téměř při jakékoliv firemní akci je nezbytné hosty přepravit z místa A do bodu B. Naši zkušení event manažeři na vás počkají přímo v hotelu, kongresovém centru, restauraci nebo kdekoli jinde ve městě a ujistí se, že autobusy jsou přistaveny a připraveny k odjezdu. V případě jakýchkoli změn jsou schopni okamžitě reagovat a řešit danou situaci přímo na místě.

Spolupracujeme jenom s takovými přepravci, kteří jsou opravdoví profíci na trhu, a na které je spoleh. Na řidiče je vždy hezký pohled, jsou vkusně oblečeni a upraveni, prostě fešáci. Nejvíce využívanými typy autobusů jsou 19 nebo 29místné vozy, které si hravě poradí i s jízdou úzkými uličkami v centru města. Pro větší skupiny zajistíme autobusy s kapacitou 49 osob a více.

Vše máme pod kontrolou a nenecháváme nic náhodě. A ani přeprava osob není v tomto směru výjimkou. Důkladně vše připravujeme a plánujeme předem, tak aby při samotné akci vše klaplo, tak jak má. Proto přenechte vaši zodpovědnost nám a my zajistíme vašim hostům bezpečnou cestu během celé akce.

Máte dotaz?

Napište nám a začněme společně plánovat váš event ...

Kontaktujte nás!